در دنیای امروز و در چرخه تولید محصولات مورد استفاده در سطح  Enterprise، بررسی چگونگی تعامل انسان با سیستم ( Human-Computer Interaction ) ازاهمیت بالایی برخوردار است.  در دنیای وب، با توجه به رشد روز افزون استفاده کاربران از دستگاه های موبایل، توجه توسعه دهندگان به روش های متفاوت تعامل کاربر و تجربه کاربری ( User Experience ) متفاوت او جلب می گردد. در این راستا اگر محصولی توسعه یابد که به روش های مدرن تعامل با صفحات وب بی توجه باشد، موجبات نارضایتی کاربران و طرد شدن محصول نهایی را فراهم می آورد. 

کارشناسان شرکت نیافام مشکلات موجود در محصولات ایرانی را شناخته و نیازسنجی لازم برای شناخت معیارهای برتر در تجربه کاربری را انجام داده اند. 

ما به دنبال حسّ مدرن تعامل بوده ایم. 

در این مسیر از تجربیات گرانقدر خود و مشاوره ارزشمند بزرگان و فعالان حوزه فناوری اطلاعات بهره برده ایم.

ما در چرخه تولید پورتال سازمانی هوشمند  و رابط کاربری آن، از نتایج تحقیقات و استاندارد های تعریف شده در زمینه تجربه کاربری ( UX ) استفاده کرده ایم. رابط کاربری کاملاً واکنشگرای نرم افزار ما، فناوری های نوین در طراحی و امکانات پیشرفته ای را در جهت راحتی کاربر نهایی به خدمت گرفته است. مدیران پورتال های توسعه یافته با "اسپریت پورتال" می توانند با بهره برداری از قابلیت های آن، وب سایت ها و سامانه هایی توسعه دهند که تجربه کاربری لذت بخشی را برای مخاطب خود ایجاد نماید. 

نام محصول ما، اسپریت پورتال ( ™Esprit Portal )  است. این یک نامگذاری بی هدف و بی منظور نیست ... ما برنامه ها و خبرهای هیجان انگیزی برای شما داریم !  

ما روح جدیدی را در کالبد پورتال های سازمانی دمیده ایم.