اعطای نشان اهتمام به توسعۀ زیرساخت‌های دیجیتالی به شرکت نیافام

دکتر جواد قاسمی,دکتر محسن امینی,دکتر داود زارعیان,انوش اوحدی, نشان اهتمام به توسعه زیرساخت‌های دیجیتالی روابط عمومی سرآمد

در این همایش که با هدف توسعه فرهنگ سرآمدی در حوزه روابط عمومی، ارائه مشاوره و کمک به تقویت مستمر شاخص های سرآمدی در روابط عمومی و معرفی و تقدیر از روابط عمومی های سرآمد برگزار شد، از جناب آقای مهندس اوحدی، مدیر ارشد فنی شرکت دانش بنیان نیافام به دلیل تولید و توسعۀ اولین نرم افزار پورتال سازمانی هوشمند با نام تجاری «اسپریت پورتال» با اهدای نشان و لوح سپاس تقدیر بعمل آمد.

5.mp3 اعطای نشان اهتمام به توسعۀ زیرساخت‌های دیجیتالی به شرکت نیافام

شرکت دانش‌بنیان نیافام بواسطۀ تولید و ارائۀ نرم‌افزار پورتال سازمانی هوشمند با نام اسپریت‌پورتال، مفتخر به کسب «نشان اهتمام به توسعه زیرساخت‌های دیجیتالی روابط عمومی سرآمد» گردید. در هشتمین دوره آئین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران که با حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد، جمعی از مدیران منتخب روابط عمومی سازمان‌های بزرگ دولتی حضور‌بهم رساندند. در این همایش که با هدف توسعه فرهنگ سرآمدی در حوزه روابط عمومی، ارائه مشاوره و کمک به تقویت مستمر شاخص های سرآمدی در روابط عمومی و معرفی و تقدیر از روابط عمومی های سرآمد برگزار شد، از جناب آقای مهندس اوحدی، مدیر ارشد فنی شرکت دانش‌بنیان نیافام به دلیل تولید و توسعۀ اولین نرم‌افزار پورتال سازمانی هوشمند با نام تجاری "اسپریت‌پورتال" با اهدای نشان و لوح سپاس تقدیر بعمل آمد.

متن این لوح سپاس به شرح زیر است:

"بی تردید یکی از ویژگی‌های مهم روابط عمومی سرآمد و مدرن، دیجیتالی بودن و بهره‌گیری از فناوری‌های نوین از جمله هوش مصنوعی است. دبیرخانۀ آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران لازم می‌داند از تلاش‌های مؤثر شرکت دانش‌بنیان نیافام و به دلیل اهتمام در این زمینه تقدیر و قدردانی کند. امید است این حرکت شایسته، از گسترش و عمق بیشتری نیز برخوردار شود"

احسان احمدی
تهیه کننده:

احسان احمدی

تصاویر

فیلم ها