اسپریت پورتال

پورتال سازمانی هوشمند

شرکت دانش بنیان نیافام به عنوان اولین و تنها شرکت ایرانی، نرم‌افزار پورتال سازمانی هوشمند خود را با نام تجاری ™Esprit Portal (اسپریت پورتال) بواسطۀ تجربیات مدیران نیافام و تحقیق و توسعۀ هدفمند، جهت استفادۀ سازمان‌های در سطح Enterprise توسعه داده‌است. هدف شرکت نیافام از توسعۀ نرم‌افزار ™Esprit Portal (اسپریت پورتال) ارائه برترین تجربه کاربری و قابلیت‌های هوشمند در سطحی رفیع‌تر از پورتال‌های سازمانی موجود است. ویژگی‌های نوین و منحصربفرد اسپریت پورتال، از چشمان نکته‌سنج مسئولین دور نماند و این محصول رسماً مزیّن به عنوان یک سیستم پورتال سازمانی دانش بنیان شده‌است.
1

معرفی محصول و قرارداد

علاقه‌مندان به مشاهده و ارزیابی نر‌م‌افزار اسپریت پورتال از طریق تماس با شرکت نیافام، جلسه دریافت دمو و پرزنت را تنظیم می‌کنند و در صورت تمایل و تصمیم‌گیری، اقدام به تنظیم قرارداد خرید نرم‌افزار می‌کنند.

2

طراحی، کانورت و پیاده سازی

پس از نصب نرم‌افزار، مطابق با مفاد تنظیم‌شده، عملیات کانورت اطلاعاتِ پورتال قبلی و طراحی و پیاده‌سازی قالب‌های جدید پورتال در دستور کار پروژه قرار می‌گیرد.

3

رونمایی و پشتیبانی

پس از اتمامِ طراحیِ پورتال و ارائۀ آموزش کاربری سیستم و محتواگذاری در قالب‌ها، پورتال در دامین اصلی مستقر و لانچ می‌شود. سپس خدمات پشتیبانی یکساله به پورتال مشتری ارائه می‌گردد.

آمار بازدیدکنندگان

شرکت نیافام جهت ایجاد بصیرت کامل و آگاهی استراتژیک نسبت به تعاملات و بازدیدهای صورت گرفته روی صفحات وبسایت‌های یک پورتال سازمانی، تمامی داده‌های تولیدشده از بازدیدها را بصورت اطلاعات بصری و در قالب نمودارهای فراوان و متنوع در بخش آمار و تحلیل اسپریت پورتال به مدیران ارائه می‌نماید.

نقشه حرارتی فعالیت کاربر در سایت

نقشه حرارتی ابزاری بسیار پیشرفته و سودمند برای ارائه آمار تصویری و انیماتیک از کیفیت تعاملات بازدیدکنندگان صفحات وب‌سایت می‌باشد. این اطلاعات بسیار ویژه است چراکه با آمار و ارقامی که بطور سنتی تهیه و ارائه می‌شود، نمی‌توان به چنین آگاهی و بصیرتی از اثربخشی طراحی صفحات دست یافت. صاحبان وب‌سایت‌ها و طراحان وب به منظور بهینه‌سازی نحوه ارائۀ محتوا و افزایش تجربۀ کاری (UX) همواره به دنبال شناسایی اثربخشی وضعیت معماری اطلاعات و طراحی صفحات وب هستند تا نسبت به ضعفها و فرصت‌های پیشرفت شناخت پیدا کرده و رویکرد توسعۀ پورتال سازمانی را به سمت ارتقا و اصلاحات سازنده تنظیم نمایند.

مدیریت داشبورد

ابزار طراحی داشبورد امکان تهیه داشبوردهای کاملاً سفارشی را برای کاربران پورتال سازمانی مهیا می‌سازد. با این ابزار می‌توانید گزارش های پیشرفته از سامانه های توسعه یافته توسط پورتال و یا بانک های اطلاعاتی خارج از سیستم نرم افزار را در سایز و چیدمان مورد نظرِ خود تنظیم نموده و بصورتِ یک داشبوردِ واحد به نمایش درآورید.


پورتال سازمانی هوشمند

برخی از طراحی های انجام شده با اسپریت پورتال

آخرین امکانات اسپریت پورتال

به نیافام اعتماد کرده‌اند...
espritportal partnership
    • کتاب راهنمای اسپریت پورتال

    کتاب راهنمای اسپریت پورتال

    نسخه 2

    تاریخ بروزرسانی: 1400/12/11