اسپریت پورتال

پورتال سازمانی هوشمند

شرکت دانش بنیان نیافام به عنوان اولین و تنها شرکت ایرانی، نرم‌افزار پورتال سازمانی هوشمند خود را با نام تجاری ™Esprit Portal (اسپریت پورتال) بواسطۀ تجربیات مدیران نیافام و تحقیق و توسعۀ هدفمند، جهت استفادۀ سازمان‌های در سطح Enterprise توسعه داده‌است. هدف شرکت نیافام از توسعۀ نرم‌افزار ™Esprit Portal (اسپریت پورتال) ارائه برترین تجربه کاربری و قابلیت‌های هوشمند در سطحی رفیع‌تر از پورتال‌های سازمانی موجود است. ویژگی‌های نوین و منحصربفرد اسپریت پورتال، از چشمان نکته‌سنج مسئولین دور نماند و این محصول رسماً مزیّن به عنوان یک سیستم پورتال سازمانی دانش بنیان شده‌است.
1

معرفی محصول و قرارداد

علاقه‌مندان به مشاهده و ارزیابی نر‌م‌افزار اسپریت پورتال از طریق تماس با شرکت نیافام، جلسه دریافت دمو و پرزنت را تنظیم می‌کنند و در صورت تمایل و تصمیم‌گیری، اقدام به تنظیم قرارداد خرید نرم‌افزار می‌کنند.

2

طراحی، کانورت و پیاده سازی

پس از نصب نرم‌افزار، مطابق با مفاد تنظیم‌شده، عملیات کانورت اطلاعاتِ پورتال قبلی و طراحی و پیاده‌سازی قالب‌های جدید پورتال در دستور کار پروژه قرار می‌گیرد.

3

رونمایی و پشتیبانی

پس از اتمامِ طراحیِ پورتال و ارائۀ آموزش کاربری سیستم و محتواگذاری در قالب‌ها، پورتال در دامین اصلی مستقر و لانچ می‌شود. سپس خدمات پشتیبانی یکساله به پورتال مشتری ارائه می‌گردد.

آمار بازدیدکنندگان

شرکت نیافام جهت ایجاد بصیرت کامل و آگاهی استراتژیک نسبت به تعاملات و بازدیدهای صورت گرفته روی صفحات وبسایت‌های یک پورتال سازمانی، تمامی داده‌های تولیدشده از بازدیدها را بصورت اطلاعات بصری و در قالب نمودارهای فراوان و متنوع در بخش آمار و تحلیل اسپریت پورتال به مدیران ارائه می‌نماید.

نقشه حرارتی فعالیت کاربر در سایت

نقشه حرارتی ابزاری بسیار پیشرفته و سودمند برای ارائه آمار تصویری و انیماتیک از کیفیت تعاملات بازدیدکنندگان صفحات وب‌سایت می‌باشد. این اطلاعات بسیار ویژه است چراکه با آمار و ارقامی که بطور سنتی تهیه و ارائه می‌شود، نمی‌توان به چنین آگاهی و بصیرتی از اثربخشی طراحی صفحات دست یافت. صاحبان وب‌سایت‌ها و طراحان وب به منظور بهینه‌سازی نحوه ارائۀ محتوا و افزایش تجربۀ کاری (UX) همواره به دنبال شناسایی اثربخشی وضعیت معماری اطلاعات و طراحی صفحات وب هستند تا نسبت به ضعفها و فرصت‌های پیشرفت شناخت پیدا کرده و رویکرد توسعۀ پورتال سازمانی را به سمت ارتقا و اصلاحات سازنده تنظیم نمایند.

پورتال سازمانی هوشمند

آخرین امکانات اسپریت پورتال

به نیافام اعتماد کرده‌اند...
    • کتاب راهنمای اسپریت پورتال

    کتاب راهنمای اسپریت پورتال

    نسخه 2

    تاریخ بروزرسانی: 1399/05/28