شرکت نیافام با افتخار دانش بنیان شد

 شرکت دانش بنیان نیافام

شرکت نیافام در برنامه جامع توسعه سازمانی خود مسیر روشنی را ترسیم نموده‌است که قرار گرفتن در زمرۀ شرکت‌های دانش‌بنیان یکی از گام‌های ابتدایی و امیدبخش این برنامه می‌باشد.

1.mp3 شرکت نیافام با افتخار دانش بنیان شد

شرکت نیافام در برنامه جامع توسعه سازمانی خود مسیر روشنی را ترسیم نموده‌است که قرار گرفتن در زمرۀ شرکت‌های دانش‌بنیان، یکی از گام‌های ابتدایی و امیدبخش این برنامه می‌باشد. در حقیقت، ما نیافام را تأسیس کردیم تا از تجربیات خود بهره برداری کنیم و ایده‌هایی را که در سالهای اخیر در ذهن ما شکل گرفته بود را در قالب محصولاتی دانش‌بنیان به بازار عرضه کنیم. بازاری، که سالیان سال، مصرف‌کنندۀ کم توقع محصولات متوسط بوده است. 

خدا را شاکریم که این توفیق حاصل شد بسیار زودتر از آنچه پیش بینی می کردیم به اولین هدف خود برسیم و پورتال سازمانی هوشمند اسپریت‌پورتال را به عنوان محصولی با فناوری منحصربفرد توسعه دهیم و بواسطۀ آن، دانش‌بنیان شویم.

بدون تردید، این موفقیت بدون تلاش مجدّانه و بعضاً شبانه‌روزی پرسنل شرکت نیافام امکان‌پذیر نبود. شایان ذکر است در این مسیر از حمایت‌های پدرانۀ معاونت محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری بهره‌مند شدیم که هدایت‌‌گر نیافام و الهام‌بخش تمام شرکت‌ها و دانشمندان خلاقی هستند که این هدف را دنبال می‌کنند لذا مدیریت شرکت خدمات انفورماتیک نیافام از این طریق از تمامی بزرگوارانی که تسهیل‌گر و حامی ما بودند، تشکر و قدردانی نموده و متعهد می‌شود این اعتماد را با ارائۀ محصولات و خدماتی، سطح بالا و درخور ایرانیان پاسخ دهد.

کلمات کلیدی
احسان احمدی
تهیه کننده:

احسان احمدی

تصاویر