قابلیت جدید استریم ویدئو در پورتال سازمانی نیافام با پیاده سازی پلتفورم ویدئوی ابرآروان

17.mp3 قابلیت جدید استریم ویدئو در پورتال سازمانی نیافام با پیاده سازی پلتفورم ویدئوی ابرآروان

با توجه به مشکلات فراوان نمایش فایل‌های ویدئو در وبسایت همانند وقفه‌های فراوان در حین نمایش ویدئو به دلیل پایین بودن سرعت اینترنت بازدیدکنندگان ، ایراد در نمایش ویدئو بدلیل همخوانی نداشتن فرمت ویدئو با مرورگر وب و سایر موارد دیگر ، تیم فنی نیافام بر آن شد که قابلیت ویدئو استریمینگ (Video Streaming) را با پیاده‌سازی یکی از قدرتمندترین پلتفورم های بومی، در اختیار مشتریان خود قرار دهد.  بخشی از مزایای پلتفورم فوق به ترتیب ذیل، مورد اشاره قرار می‌گیرد:

  • پخش بهترینْ کیفیت، با هر سرعت اینترنت: محتوای خام ویدیو به‌شکل خودکار یا با تنظیمات شما به چند فرمت و کیفیت صدا و تصویر مختلف تبدیل خواهد شد. به هنگام نمایش ویدیو، با در نظر گرفتن سرعت و پهنای باند لحظه‌ای کاربر، در هر لحظه، بهترین و مناسب‌ترین کیفیت، نمایش داده می‌شود.
  • سازگاری با همه دستگاه‌ها و مرورگرها: محتوای ویدیویی سازگار با تمام مرورگرها و تمام دستگاه‌ها از جمله، کامپیوترهای شخصی، موبایل، تبلت و تلویزیون‌های هوشمند نمایش داده می‌شود.
  • یکپارچه با شبکه توزیع محتوا:شبکه‌ی توزیع محتوا (CDN) با داشتن ده‌ها پاپ سایت در نقاط مهم ایران و جهان، محتوای آنلاین را از نزدیک‌ترین نقطه‌ی جغرافیایی ممکن و با بالاترین سرعت و کیفیت به دست کاربر نهایی می‌رساند.
  • بهره‌مندی از کلاستر یکپارچه و قدرتمند پردازشی:بدون نیاز به پردازش‌گرهای قدرتمند گرافیکی، تمام فرآیند سنگین تبدیل ویدیو به فرمت‌های گوناگون، به بهترین شیوه و در کم‌ترین زمان با کلاستر یکپارچه و قدرتمند ابر آروان انجام می‌شود.

جهت استفاده از امکان فوق نیاز به تهیه اشتراک از وب سایت ابر آروان  می باشد . ( تا 10 گیگابایت فضای ذخیرهْ سازی و 50 گیگابایت ترافیک مصرفی در ماه، رایگان می باشد )

احسان احمدی
تهیه کننده:

احسان احمدی