همکاری شرکت دانش بنیان نیافام و شرکت دانش بنیان آتین برای ارائه خدمت احراز هویت یکپارچه به نیافامی ها

شرکت دانش بنیان نیافام طی توافق نامه همکاری با شرکت دانش بنیان آتین آتیه اندیش، سرویس احراز هویت و ورود یکپارچه مرکزی (SSO) این شرکت را در پورتال سازمانی هوشمند اسپریت پورتال پیاده سازی نموده است.

32.mp3 همکاری شرکت دانش بنیان نیافام و شرکت دانش بنیان آتین برای ارائه خدمت احراز هویت یکپارچه به نیافامی ها

با استفاده از سیستم احراز هویت مرکزی، تنها با یک بار احراز هویت، قادر به دسترسی به تمام برنامه های کاربردی و حساب های کاربری خود خواهید بود. سرویس احراز هویت مرکزی آتین، راه‌حل ورود امن شما به تمام سامانه‌ها تنها با استفاده از یک نام کاربری و رمز عبور است. از جملهْ مزایای این سرویس، ایجاد یک تونل امنیتی میان کامپیوتر کاربر و سرور مرکزی است که موجب می شود جابجایی اطلاعات محرمانه کاربران تحت پروتکل های امنیتی انجام شود.
شرکت دانش‌بنیان نیافام طی توافق‌نامه همکاری با شرکت دانش بنیان آتین آتیه اندیش، سرویس احراز هویت و ورود یکپارچه مرکزی (SSO) این شرکت را در پورتال سازمانی هوشمند اسپریت پورتال، پیاده‌سازی نموده است. مشترکان اسپریت پورتال برای استفاده از این سرویس باید ضمن عقد قرارداد با شرکت دانش‌بنیان آتین، افزونه احراز هویت آتین در اسپریت پورتال را نیز تهیه نمایند.
بدین منظور جهت تهیه افزونه با کارشناسان فروش شرکت نیافام و جهت تهیه سرویس احراز هویت با کارشناسان فروش شرکت آتین به شماره 86094920 - 021 تماس حاصل فرمایند .
اطلاعات بیشتر در مورد سرویس فوق در وب‌سایت شرکت دانش‌بنیان آتین به آدرس authin.ir قرار دارد.

احسان احمدی
تهیه کننده:

احسان احمدی