خدمات حرفه ای SEO

خدمات حرفه ای SEO

Search Engine Optimization یا بهینه‌سازی با محوریت موتور جستجو که بیشتر، آن را با کلمه SEO می شناسیم مجموعه اقداماتی است که جهت ارتقای رتبه صفحات ایندکس‌شده و طراحی‌شده یک وب‌سایت در صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) انجام می‌شود.

هدف هر سازمان و کسب و کاری در توسعه وب‌سایت، ایجاد یک ویترین جذاب جهت ارائه اطلاعات، محصولات و خدماتش می‌باشد. بطور قطع، صرفاً حضور در فضای وب، توجیه‌کننده صرف زمان و هزینه سازمان برای توسعه و مدیریت وب‌سایت نمی باشد بلکه ارتقای Online Visibility و تبدیل آن به هدف توسعه وب‌سایت، انگیزه اصلی هر سازمان مترقی به حساب می‌آید. طبق تحقیقات رسمی و مشاهدات تجربی، قریب به اتفاق افرادی که در فضای وب به دنبال اطلاعات، محصولات و خدمات مورد نظر خود می‌گردند پس از جستجوی کلید‌واژه، صفحه اول نتایج جستجو و بالاخص بالاترین لینک‌های آن را مورد بازدید قرار می‌دهند. اگر صفحات توسعه یافته وب‌سایت سازمان مورد بازدید قرار نگیرد، تمام هزینه‌ها و زمان صرف‌شده بی‌نتیجه باقی مانده و آن سازمان در بهینه‌ترین و بهترین روش عرضه خود از رقبایش شکست می‌خورد.  

شرکت نیـــافام آماده است حاصل سال‌ها تجربه مدیران و دانش کارشناسان خود را به خدمت گیرد و با اصـــولی‌ترین و ســـالم‌ترین تکنیـــک‌های SEO، این خدمات را به سازمان‌ها و کسب‌و‌کارهایی که منابع هزینه‌شده و اهداف متعالی خود را ارج می‌نهند، ارائه دهد.