فعال شدن SSL رایگان برای نیافامی‌ها

به تازگی نیافام با استفاده از امکان فراهم شده توسطLet's Encrypt ، قابلیت اضافه کردن SSL رایگان را برای پورتال‌های خود فراهم کرده است.

25.mp3 فعال شدن SSL رایگان برای نیافامی‌ها

همانطور که اطلاع دارید SSL  مخفف Secure Sockets Layer است. این گواهی کمک می‌کند که اطلاعات رد‌و‌بدل شده میان کاربر و سرور، امن باشد. این ویژگی یکی از مهمترین الزامات امنیتی سایت‌های مهم و سازمان‌ها است. به غیر از این مورد SSL به افزایش سئو نیز کمک شایانی انجام می‌دهد. گوگل برای سایت‌هایی که دارای چنین قابلیتی هستند ارزش بیشتری قائل است. نکته مهم دیگری که باید بدانیم امکانات جدیدی است که به مرور زمان به HTML5 اضافه گردیده و پورتال نیافام هم این‌ موارد را به سیستم خود اضافه کرده است مانند: Push Notifications و همچنین امکان جدید ارسال پیام صوتی در فرم‌ساز و مواردی از این دست که فقط در پورْتال‌هایی که SSL روی آن‌ها فعال باشد امکان استفاده دارد. این موارد از جمله محدودیت‌هایی است که مرورگرها برای فعالیت برروی آن‌ها قرار داده‌اند.
به تازگی، نیافام با استفاده از امکان فراهم شده توسط Lets Encrypt ، قابلیت اضافه کردن SSL رایگان را برای پورتال‌های خود فراهم کرده است. باید توجه داشته باشید که این SSL هایی که فعال می‌شوند مدت زمان سه ماهه دارند ولی با توجه به اسکریپت آماده شده، که در تقویم وینْدوزْ قابل تنظیم است، این امکان به طور خودکار بعد از هر سه ماه فعال خواهد گردید. فعال شدن قابلیت SSL با کمک کارشناسان نیافام به طور رایگان برای مشتریان امکانپذیر است. در صورت نیاز می‌توانید با بخش پشتیبانی فنی تماس بگیرید.

کلمات کلیدی
احسان احمدی
تهیه کننده:

احسان احمدی