شرکت نیافام ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن سال ۱۳۹۹, برای تمام مخاطبین خود و ملت آگاه و فرهیخته ایران سلامتی, شادکامی و کامیابی را آرزو می کند. در سال گذشته, مجموعه نیافام به معرفی, توسعه و پشتیبانی اسپریت پورتال پرداخت و به لطف خدا و حمایت دوستان و یاران همیشگی خود به موفقیت چشمگیری در توسعه و نفوذ این محصول در بازار پورتال های سازمانی رسید.
ما در سال جدید نیز به عهدی که با همراهان خود بسته ایم پایبند خواهیم بود و با یاری پروردگار به توسعه قابلیت های جدید و حمایت از مشتریان خود با تمام توان ادامه خواهیم داد. نیافام در تلاش برای رسیدن به آرمان های خود لحظه ای غافل نخواهد شد و سال جدید را فرصتی برای معرفی طرح ها, خدمات و رویکردهای جدید می داند.
به جمع همراهان ما بپیوندید ... در سال ۱۳۹۹ خبرهای شگفت انگیزی در راه خواهد بود.

Happy norooz 99!
Niafam wish you a healthy and prosperous year. In the following years we will put our outmost commitment and efforts to serve and support our customers, to develop and to thrive...
The past year was the year we presented the new born Esprit Portal and tried to develop in the way it could be total solution for our venerable customers. in 1399, we will show the true power of our hard work.
Never give up on your dreams