شرکتِ خدماتِ انفورماتیکِ نیافام با شماره ثبتِ 535926 با هدفِ توسعه و ارائه نرم‌افزارِ تولیدِ پورتال سازمانی و راهکار‌های پیشرفته تحتِ وب، فعالیتِ خود را در صنعتِ وب آغاز نمود. پشتوانه و پیشرانه نیافام تجربه بی‌بدیل و ارزشمند و تخصصِ مدیران و کارشناسانِ آن در توسعه نرم‌افزار‌های مدیریت محتوای پورتالِ سازمانی و گنجینه گرانبهای دانشی است که بواسطه مطالعه آخرین روند‌ها و فناوری‌ها در توسعه پورتال‌های سازمانی بدست آمده‌است. ما از تجاربی که از طریقِ تعامل با سازمان‌های بزرگِ دولتی بدست آورده‌ایم با نیاز‌ها و منویاتِ نهاد‌ها و سازمان‌های بزرگ آشنا شده‌ایم و راهکارِ بهینه را  بهره‌گیری از پیشرو‌ترین فناوری‌ها و روند‌ها در توسعه و ارائه یک محصولِ مدرن، امن، هوشمند و آرمان‌گرا دیدیم. 

تحقیق، توسعه و مطالعاتِ ما بر محوریتِ شناسایی و کشفِ دانش‌ها و تکنولوژی‌های برتر و دانش‌افزایی کارشناسانِ شرکت متمرکز بوده‌است. ما در تلاش بوده‌ایم با استفاده از راهکار‌های مبتنی بر هوش مصنوعی بهترین تجربه کاربری، عملکرد و امنیت را در قالبِ پکیج نرم‌افزاری پورتال سازمانی هوشمند ارائه کنیم.

ما مسائل و خواسته‌های سازمان‌های بزرگ را از زبانِ مدیران و کارشناسانِ آنها شنیده‌ایم و آنها را سزاوارِ محدودیت‌ها و ضعف‌های نرم‌افزار‌های مدیریتِ پورتال‌های سازمانی در بُعدِ امنیت، عملکرد و تجربه کاربری نمی‌دانیم. بنابراین مُصمّم شدیم دانشِ برتر و آخرین فناوری‌ها را بکار بگیریم و محصولی پدید آوریم که نه‌تنها نیاز‌های مدیرانِ پورتال‌های سازمانی را برطرف می‌نماید بلکه مجهز‌شدن به بهینه‌ترین ابزار‌ها و پیشرفته‌ترین فناوری‌ها را برای آنها به ارمغان می‌آورد.

 

چشم‌اندازِ نیافام :

مُجهز نمودنِ همه سازمانهای بزرگِ دولتی و غیر‌ِدولتی به محصولات و راهکار‌های پیشرفته تحتِ وب و مبتنی بر آخرین فناوری‌ها

 

رسالتِ ما :

مأموریتِ ما توانمند‌سازی مدیرانِ سازمانی و هوشمند‌سازی روشِ تعامل آنها با سیستم از طریقِ توسعه یک سیستم نفوذ‌ناپذیر و با‌صلابت می‌باشد. ما پیروِ روش‌های قدیمی نیستیم و آمده‌ایم با تحقیق و توسعه مُداوم، الهام‌بخش مابقی رقبا باشیم.

 

نیافام یعنی :

  • نوآور
  • یاد‌گیرنده
  • آرمان‌گرا
  • فراگیر
  • الهام‌بخش
  • مُدرن